[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Söz verdiğimiz gibi, işte ikinci Mayıs özet blog postumuz.. Hesap Yöneticilerimiz  Omar ve Brunella’nın  Vidfest UK / MCM London Comic Con tecrübeleri için okumaya devam edin. Ayrıca Rus Hesap Yöneticimiz Olga, Moskova’daki YouTube ‘’Video People’’ etkinliğindeki harika deneyimlerini bizimle paylaşıyor.

Daha sonra, eğer henüz okumadıysanız, CEO’muz Paola’nın yeni ofisimiz ve büyüyen ekibimiz hakkında söylediklerini ilk gönderimizde okuyabilirsiniz. Ayrıca, İçerik Müdürümüz Brett önderliğinde gerçekleştirdiğimiz harika Google Hangout detaylarını da aynı gönderide bulabilirsiniz.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Vidfest UK / MCM London Comic Con

Mayıs ayı sonunda BuzzMyVideos ekibi MCM Expo London Comic Con etkinliğine VidFest UK masası ile katıldı. Çok eğlendik ve harika tecrübeler edindik. Hevesli ve tutkulu içerik oluşturucularımızla tanışmak bizim için çok önemli ve ilham verici.

Katılım gösteren ve BuzzMyVideos YouTube Ağı ile ilgili bilgi almak için masamıza uğrayan ya da Bianca’nın yüzlerini boyamasına izin veren herkese teşekkürler. (YouTube kanalını buradan bulabilirsiniz)

BuzzMyVideos VidFest UK ile ilgili daha fazla fotoğraf için kolajlara sağ tıklayın!

 

Omar Ambrosi Brunella Barbone

Omar Ambrosi & Brunella Barbone (Audience Development/Partner Manager)

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

BMV at VidFest UK Collage
Click to see more photos of BuzzMyVideos at Vidfest UK

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Video People Russia
Click to see more photos from NewVideoReview, BlackHoooole, zvukograf, RussianGirlFromUK of Video People Russia

To find out more about Video People watch this video by Russian game vlogger /NewVideoReview.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Video People – Russia

31 Mayıs’ta video üreticilerimiz Rusya’da düzenlenen büyük bir YouTube etkinliği olan Video People’a katıldı. Rusya Federasyonu içerisinde 40 farklı şehirden 1,000’den fazla içerik oluşturucusu Moskova’da bir araya geldi. Birlikte çalıştığımız dört video üreticisi de etkinliğe katılım gösterecek kadar şanslıydı (zvukografRussianGirlFromUKNewVideoReviewBlackHoooole).

Video People, Rus YouTube kullanıcılarına, Rus ve yabancı YouTube kullanıcıları tarafından çevirimiçi video prodüksiyonu hakkında daha fazla bilgi edinme, YouTube ekibi tarafından düzenlenen atölye ve panellere katılma, YouTube ödül törenini izleme ve diğer kullanıcılarla fikir alışverişi yapmak ve gelecekte olası işbirliği fırsatlarını yakalamak için harika bir olanak sağladı.

Olga Luferova Olga Luferova (Audience Development / Partner Manager)

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]